Youtube kanalasFacebook profilis

Fejerverkų pasirodymų kainos

Fejerverkų kaina priklauso nuo trukmės, intensyvumo, dydžio, naudojamos pirotechnikos bei jų efektų. Pateikiame kelis jau įgyvendintus vestuvinius fejerverkus su kainomis, kurie galbūt tiks Jūsų šventei arba tai bus tarsi gairės renkantis šventinį fejerverką ir planuojant biudžetą:

Light On

nuo 1 320 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas paruoštas pagal Monikos Marijos atliekamą dainą "Ligh on". Fejerverko šou atlikimui naudojama daug kometų ir lėtai besileidžiančių šūvių kurių bendras pirotechninio mišinio kiekis yra 14,5 kg.

 

Padovanokite nuostabų reginį sau ir savo svečiams!

 

Tu esi man viskas!

nuo 1 380 €

Drąsiai galime sakyti, kad šiame pasirodyme matosi tikras fejerverkų šokis danguje. Šiam fejerverkui prabangos suteikia naudojami raudonos, mėlynos ir sidabrinės spalvos fejerverkų deriniai. Fejerverkas kupinas žiūrovų pamėgtų efektų – kometų, vėduoklių su suktukais, šūvių su traškesio efektais, krentančio sniego efektais pabaigoje. Visą fejerverko intensyvumą diktuoja muzika.

Padovanokite nuostabų reginį sau ir savo svečiams.

Akimirka

nuo 1 260 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas paruoštas pagal Evelinos Anusauskaitės ir Ruslano Kirilkino dainą „Akimirka“.

Dviese

nuo 1 350 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas sukurtas pagal trijų dainų fragmentus. Fejerverko pradžioje suskamba Donato Montvydo atliekama daina "Noriu, kad būtum Mano". Po šios dainos skamba Leon Somov & Jazzu daina "Po mano oda". O fejerverko pabaigoje suskamba Vaido ir Monikos atliekama daina "Dviese".

I've Been Waiting for this Night

nuo 1 550 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas paruoštas pagal žymaus Lietuvos dainininko Donato Montvydo atliekamą dainą „I've Been Waiting for this Night“.

Fejerverkai danguje sušvinta skirtingomis spalvomis, dideliais ir lėtai besileidžiančiais šūviais. Fejerverkų šūviai kylą net iki 90 metrų aukščio, kur išsiskleidžia 60 metrų skersmens puokštėmis. Fejerverką puošią ir žiūrovų dėmesį prikausto kylančios kometos, besiskleidžiančios vėduoklės, vieną kitą besivejančios spalvotų minų puokštės. Fejerverko paruošimui yra sunaudojama  16,8 kg pirotechninio mišinio, ir daugiau nei 300 pirotechnikos gaminių vienetų.

Lai tai bus ta naktis, kurią papuoš Jūsų šypsenos ir spindinčios akys!

Kai sakai, kad myli mane...

nuo 1 460 €

Romantiškai nuteikiantis fejerverkų pasirodymas, trunkantis ilgiau nei 4 minutes. Nuo pat pirmųjų dainos akordų nušvinta fontanai, suliepsnoja jaunųjų vardų inicialai ir meilės simbolis – širdis. Taip pasiunčiama žinia, kad šis fejerverkas skirtas būtent Jiems. Netrukus dangų papuošia kometos ir jas lydinčios fejerverkų puokštės. Šis fejerverkas leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu reginiu, kuris palengva stiprėja ir intensyvėja. Skambant paskutiniams dainos akordams,  dangus papuošiamas auksiniu, lėtai besileidžiančio sniego efektu.

Angelų imperija

nuo 1 470 €

Muzikinis ugnies ir fejerverkų šou į kurio atlikimą yra įtraukti ir Jaunieji. Šiame pasirodyme į vieną visumą susilieja ugnis, emocijos ir garsas.

Something Just Like This

nuo 1 680 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas paruoštas pagal The Chainsmokers & Coldplay dainą.

Fejerverko paleidimui sumontuosime didelį raudoną mygtuką, kurio pagalba Jūs kaip tikri šventės šeimininkai patys paleisite fejerverką. Jums spustelėjus mygtuką - dangų papuoš tūkstančiai mirgančių žvaigždžių ir suskambės muzika. Pasirodymo metu naudojama daug skirtingų šūvių efektų, kurie dangų nušviečia skirtingomis spalvomis, reginiui prabangą suteikia kylančios kometos ir besiskleidžiančios vėduoklės. O svarbiausia - viskas suderinta su muzika!

Pasimėgaukite fejerverko spektakliu danguje!

Tik Tu gali uždegti mano širdį

nuo 1 890 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas sukomponuotas pagal Ellie Goulding dainą.

Thunderstruck

nuo 2 800 €

Muzikinis ugnies ir fejerverkų šou pagal AC/DC dainą "Thunderstruck".

 

Quizas, Quizas, Quizas

nuo 1 190 €

Romantiškai nuteikiantis profesionalus muzikinis fejerverkas atliktas pagal Andrea Bocelli ir Jennifer Lopez dainą "Quizas Quizas Quizas".

 

Nothing else matters

nuo 1 600 €

Ugnies ir Fejerverkų šou pagal Metallica dainą "Nothing else mater".
Fejerverko pradžioje užsiliepsnoja meilės simbolis ir vardų inicialai, kurie liepsnos net pasibaigus fejerverkui. Fejerverko pradžioje dangų puošia pavieniai, bet labai dideli fejerverkų šūviai. Fejerverkas palaipsniui intensyvėja puošdamas dangų tūkstančiais  žvaigždžių. Dainai baigiantis dangų pradeda puošti sidabrinio brokato efektai, kurie sukuria lėtai krentančio sniego efektą ir tęsiasi apie minutę. Viso pasirodymo metu naudojamos ugnies šaudyklės, kurių liepsnos aukštis siekia net 10 metrų.

Faded

nuo 1 370 €

Profesionalus muzikinis fejerverkas sukurtas pagal Alan Walker dainą "Faded". Fejerverko paleidimui sumontuosime didelį raudoną mygtuką, kurio pagalba Jūs kaip tikri šventės šeimininkai patys paleisite fejerverką. Jums spustelėjus mygtuką - į dangų pakils didžiulis šūvis, kuris papuoš dangų mirgėdamas, suskambs muzika. Visą fejerverką puoš didžiuliai fejerverkų šūviai, vėduoklės, kometos, minos. O fejerverko pabaigoje dangų papuoš lėtai besileidžiančio auksinio sniego efektai.