Youtube kanalasFacebook profilis

Fejerverkų idėjos

Fejerverkas – tai įspūdinga pobūvio kulminacija. Surengdami fejerverkų šou, Jūs ne tik vainikuosite savo šventę, bet ir suteiksite nepamirštamas emocijas svečiams. Visi fejerverkai yra rengiami atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir galimybes. Pirmiausia derinama kokioje vietovėje vyks šventė, įsiklausoma į užsakovų norus, atsižvelgiama į skiriamą biudžetą. Vėliau režisuojamas scenarijus – koks turėtų būti vaizdas, pagal kokią muziką bus sinchronizuojamas fejerverkas, sukuriamas pasirodymo video maketas, ruošiama įranga. Muzikinių fejerverkų atlikimui naudojame savo garso aparatūrą, kurios bendra galia siekia 1600 W. Paruošti gerą ir kokybišką fejerverkų šou užtrunkama savaitę ir daugiau, o pats pasirodymas trunka keletą minučių. Žemiau pateikiame pavyzdžius kokių vestuvinių fejerverkų galėtumėte tikėtis:

Muzikiniai fejerverkai

Fejerverkus lydinti muzika žiūrovus privers ne tik pamatyti bei išgirsti, bet ir pajusti. Muzika diktuoja fejerverko tempą, intensyvumą, užtaisai sprogsta tiksliai numatytu momentu. Rezultatas - žavus reginys, kai liepsnelės šoka pagal muziką.

Fontanų takas

nuo 100 €

Šventės svečiai su nekantrumu laukia Jūsų. Suskamba muzika, pasigirsta svečių ovacijos ir plojimai. Tuo metu Jūs-Jaunieji žengiate taku link savo šventės svečių. Jums einant, tako šonuose sužimba sidabriniai fontanai.

Muzika, svečių ovacijos ir fontanų žibėjimas leidžia pasijausti tikromis šio vakaro žvaigždėmis!

 

*Nurodyta kaina yra užsakant fontanų taką kartu su profesionalių fejerverkų paslaugomis. Fontanų takas ruošiamas iš 10 fontanų, po 5 vnt. kiekvienoje pusėje, šių fontanų užtenka papuošti apie 20 metrų tako.  

Fejerverkų paleidimo mygtukas

nuo 20 €

Fejerverko paleidimui galime paruošti didelį raudoną mygtuką, kurio paspaudimu, Jūs Jaunieji, kaip tikri šventės šeimininkai patys paleisite fejerverką. Jums spustelėjus mygtuką – suskambės muzika ir prasidės fejerverkų šou.

Degančios širdys, užrašai, inicialai

nuo 70 €

Sukurta kompozicija su degančia širdimi, inicialais ar tekstu - tarsi žinia, kad šis fejerverkas yra skirtas būtent Jums.

Spalvotai liepsnojanti širdis ir vardai

nuo 70 €

Ko gero niekas labiau nesuasmenina fejerverko, kaip nušvitę šventės šeimininkų vardai. Be to, paruošti užrašai taps puikia dekoracija šventinio vakaro metu.

Dviejų raidžių ir širdies kaina - 70 eurų. Kiekviena papildoma raidė - 15 eurų.

Sprogstančios širdys

Nuostabus vestuvių akcentas - danguje sprogstantys raudoni širdies formos fejerverkai.

Fejerverkų spalvos

Jei tik pageidaujate, fejerverką galime sukomponuoti naudodami Jūsų mėgstamų spalvų efektus. Pasirodymuose gali dominuoti raudona, rožinė, oranžinė, geltona, violetinė, mėlyna, žydra, žalia, sidabro bei aukso spalvos. Į fejerverkų šou galime įtraukti bet kokią spalvą, išskyrus juodą! Išsakykite savo norus, ir pasirodyme Jūsų mėgiamos spalvos bus daugiau nei įprastuose fejerverkuose.

Sodo fejerverkai

Šiuos fejerverkus matys tik šventės dalyviai. Jie nekyla į dangų ir nekelia triukšmo, bet vis tiek suteikia begalę emocijų. Visas pasirodymas vyksta akių lygyje. Sodų fejerverkams naudojami fontanai, kriokliai, suktukai, blykstės, vėduoklės, įvairios figūros, užrašai, o fejerverkų kompozicijos kuriamos pagal muzikos intonaciją bei dainos nuotaiką.

Dienos fejerverkai

Šviesiu paros metu rengiami fejerverkai komponuojami iš spalvotų dūmų bei garso efektų. Šie fejerverkai ypatingai tiktų pasveikinti jaunuosius, išeinančius iš sutuoktuvių vietos. Papuoškite dangų vaivorykštės spalvomis!

Fejerverkai iš vandens

Ar teko matyti fejerverkus kylančius tiesiog iš vandens? Jūs teisingai supratote – ne nuo plausto, bet iš vandens. Daugeliui svečių šis reginys sukels ne tik nuostabą, bet ir žavesį. Pamatysite kaip dvi skirtingos stichijos – vanduo ir ugnis papildo viena kitą.

Auksinis lietus

nuo 149 €

Fejerverkas pasibaigia, o svečiai skanduoja: „Pakartot, pakartot...“. Tuomet dangų nušviečia auksinis lietus. Argi ne nuostabu?

Auksu žibantis lietus. Parduodamas kaip profesionalaus fejerverko dalis.

Ugnies šaudyklių Šou!

nuo 600 €

Norintiems kažko neįprasto, nuostabaus ir stebinančio - Ugnies šokis muzikos ritmu!

Suteikite savo šventės vakarui ugnies jaukumo!

Užsakant ugnies šou kartu su fejerverkais suteiksime nuolaidą.

Dangaus dailininkai

nuo 600 €

Tapkite savo šventės dangaus dailininkais!
Jums reiks tik spūstelėti mygtuką ir dangus pasipuoš tūkstančiais krentančių žvaigždžių.
Su kiekvienu mygtuko paspaudimu danguje nušvis nauja fejerverkų puokštė. Jūsų valioje bus kontroliuoti fejerverko tempą, o svečiams gėrėtis liepsnos menu danguje.

Romantiški efektai per 3D akinius

nuo 4 €

Žvelgiant per 3D akinius kiekvienas šviesos taškas sukurs spindinčios širdies, žvaigždės simbolį arba HAPPY BIRTHDAY užrašą.
Patirkite dar daugiau emocijų žvelgdami į fejerverkus, bengališkas ugneles, žvakės liepsnas ar žibintus per 3D akinius!

Asortimentas:

  • 3D akiniai - širdelės;
  • 3D akiniai - žvaigždės;
  • 3D akiniai - HAPPY BIRTHDAY.