Youtube kanalasFacebook profilis

Apie mus

UAB „Švenčių šalis“ teikia profesionalias fejerverkų organizavimo bei atlikimo paslaugas. Specializuojamės kurdami vestuvinius fejerverkus, kuriais siekiame suteikti šiai įspūdingai šventei jausmingą kulminaciją. Pasiūlysime tinkamiausią sprendimą, atsižvelgdami į Jūsų norus bei galimybes, kad Jūs galėtumėte tiesiog mėgautis nuostabiu reginiu. Norėdami Jūsų šventėms pasiūlyti naujausius bei originalius efektus, patirties semiamės pirotechnikos bei fejerverkų parodose. Profesionaliems fejerverkams naudojame tik aukščiausios kokybės pirotechnikos gaminius. Siekiame būti žinomi ir vertinami kaip puikūs savo srities specialistai visoje Lietuvoje. Stengiamės suteikti tik kokybiškas paslaugas ir nepriekaištingą aptarnavimą. Siūlome paslaugas, kurių vertė atitinka produkto kainą. Esame įsikūrę Žemaitijoje, tačiau paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis, o mes Jums surengsime dėmesio vertą profesionalų fejerverkų šou!

 

Karjera

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos tuos žmones, kurie su įkvėpimu ir meile ruoštų ir atliktų fejerverkų pasirodymus, kuriems netrūksta išradingumo ir kūrybiškumo, tuos kurie nori mokytis ir augti drauge su mumis.

Lauksime Tavo CV ir motyvacinio laiško el.paštu: neringa@vestuviniaifejerverkai.lt

 

Mūsų darbas – tai mūsų aistra!

Jei norite nuostabių fejerverkų, skambinkite mums tiesiog dabar telefonu +370 618 70322 arba rašykite tomas@vestuviniaifejerverkai.lt